Le Mans | ||
---|---|---|
Hôpital | ||
Een Alstom Citadis tram op lijn T1 |
- Voor pagina's met een vergelijkbare titel, zie Hôpital
Vorige halte | Lijn | Volgende halte |
---|---|---|
Cardan-Épine ← Université |
T1 | Théodore Monod Antarès → |
Le Mans | |
Eindpunten: Antarès · Bellevue-Hauts de Coulaines · ESPAL-Arche de la nature · Université Overige locaties: A Atlantides-Sablons C Campus-Ribay · Cardan-Épine · Churchill · Comtes du Maine-Office de tourisme · Croix de Pierre D Durand-Vaillant E Epau-Gué Bernisson · Éperon-Cité Plantagenêt G Gambetta-Mûriers · Gares · Glonnières-Centre Sud · Goya · Guetteloup-Pôle Santé Sud H Haute Venelle-Clinique du Pré · Hôpital I Île aux Sports J Jacobins-Quinconces · Jaurès-Pavillon · Jules Raimu L La Fayette · Leclerc-Fleurus M Maillets-Banjan · Maillets-Zamenhof P Pontlieue · Préfecture R République S Saint-Martin T Théodore Monod V Viaducs Z Zola |