Amsterdam | ||
---|---|---|
14 | ||
Een Linke-Hofmann-Busch 9G tram op de halte Dam | ||
Een Siemens Combino tram op de halte Waterlooplein |
- Route: Centraal Station · Nieuwezijdskolk · Dam west · Dam Oost · Spui Oost · Muntplein · Rembrandtplein · Waterlooplein · Mr. Visserplein · Artis · Plantage Badlaan · Alexanderplein · Pontanusstraat · Zeeburgerdijk · Javaplein · Molukkenstraat · Soembawastraat · Insulindeweg · Flevopark
Lijn 14 was de eerste lijn die na de grote electrificatie tussen 1900 en 1906 werd ingesteld. Deze lijn ging rijden op 26 mei 1910, de route was: Van Hallstraat · Van Limburg Stirumstraat · Nassaukade · Marnixstraat · Rozengracht · Raadhuisstraat · Dam.
In 1915 werd lijn 14 verlengd via Rokin · Rembrandtplein · Waterlooplein · Muiderstraat · Plantage Middenlaan · Alexanderplein · Mauritskade · Zeeburgerdijk · Borneostraat · Javaplein, in 1928 verlengd naar de Molukkenstraat.
Hiermee ging lijn 14 de voor deze lijn kenmerkende verbinding verbinding tussen Raadhuisstraat en Rokin via de Dam berijden.
In 1932 verliet lijn 14 de Indische buurt en werd verlegd naar de Linnaeusstraat en in 1940 verlegd naar de Van Swindenstraat.
Wegens personeelsschaarste in de Tweede Wereldoorlog werd lijn 14 in 1942 opgeheven om voorlopig niet meer terug te keren.
Huidige lijn 14[]
Pas veertig jaar later keerde lijn 14 terug in de straten van Amsterdam. Met de ingebruikname van de nieuwe trambaan over de Admiraal de Ruijterweg naar Station Sloterdijk op 20 september 1982, werd lijn 14 weer ingesteld. De route werd nu: Station Sloterdijk · Admiraal de Ruijterweg · De Clerqstraat · Rozengracht · Raadhuisstraat · Dam · Rokin · Reguliersbreestraat · Rembrandtplein · Waterlooplein · Muiderstraat · Plantage Middenlaan · Plantage Parklaan. In 1986 werd lijn 14 verder verlengd via Plantage Middenlaan · Alexanderplein · Mauritskade · Linnaeusstraat · Wijttenbachstraat · Muiderpoortstation · Insulindeweg · Flevopark.
Ondertussen was in 1985 de verlenging via de Arlandaweg naar het nieuwe noordelijker gelegen Station Sloterdijk in gebruik genomen. Lijn 14 kreeg nu het eindpunt op het Orlyplein.
In 1989 werd de nieuwe route vanaf de Admiraal de Ruijterweg via de Bos en Lommerweg naar het Bos en Lommerplein in gebruik genomen. Van hieraf nam lijn 14 de route van lijn 13 over via Burgemeester De Vlugtlaan · Slotermeerlaan · Slotermeer.
In 2004 nam lijn 14 de route van lijn 10 over op de route Alexanderplein · Mauritskade · Borneostraat · Molukkenstraat en verder weer naar Flevopark.
Op 22 juli 2018 is de route van lijn 14 gewijzigd. Na halte Dam gaat de route naar Centraal Station en niet meer naar Sloterpark.
Externe links[]