Den Haag | ||
---|---|---|
15 | ||
Een BN GTLII tram op de halte Gemeentemuseum/Museon | ||
Een BN GTL tram op de halte Spui | ||
Een BN GTL tram op de halte Nootdorpse Landingslaan | ||
Een Siemens Avenio tram bij halte Rijswijkseplein/HS |
- Route: Nootdorp Centrum · Gruttosingel · Scholekstersingel · Plesmanlaan · Laan van Ypenburg · Laan van 's-Gravenmade · Broekpolder · Hoornbrug · Herenstraat · Broeksloot · Wenckebachstraat · Van Musschenbroekstraat · Goudriaankade · Rijswijkseplein/HS · Bierkade · Centrum · Buitenhof · Korte Voorhout · Centraal Station
Lijn 15 is een tramlijn in Den Haag die het Centraal Station via het Haagse stadscentrum, Rijswijkseplein, het Laakkwartier, via Rijswijk, door bedrijventerrein Broekpolder en de Haagse wijk Ypenburg met Nootdorp Centrum verbindt.
Geschiedenis[]
1912[]
- 16 mei 1912: Lijn 15 werd ingesteld op het traject Carnegielaan · Staatsspoor. Deze lijn werd op 15 juni 1912 weer opgeheven.
1923[]
- 15 november 1923: De tweede lijn 15 werd ingesteld op het traject Westduinweg · Station HS. Deze lijn werd echter na drie dagen al weer opgeheven.
1924-1941[]
- 15 juni 1924: De derde lijn 15 werd als zomerlijn ingesteld op het traject Scheveningen-Kurhaus · Bezuidenhout. Oorspronkelijk lag het eindpunt in deze wijk op het Louise de Colignyplein; op 15 mei 1925 werd dit eindpunt verlengd naar het Stuyvesantplein.
- 31 augustus 1941: Lijn 15 werd opgeheven.
1948-1958[]
- 1 juni 1948: De vierde lijn 15 werd ingesteld op het traject Zuiderpark · Staatsspoor.
- 30 april 1958: Lijn 15 werd opgeheven. Het traject werd overgenomen door de op dezelfde dag ingestelde buslijn 15.
2002-heden[]
- 2 januari 2002: De vijfde lijn 15 werd ingesteld op het traject Centraal Station · Nootdorp. Het traject werd gedeeltelijk overgenomen van de op dezelfde dag opgeheven buslijn 15.
Deze lijn gaf de Haagse Vinex-wijk Ypenburg een snelle OV-verbinding met het centrum van de stad. Hiervoor werd een nieuw tracé aangelegd vanaf de Rijswijkse Hoornbrug (een ongelijkvloerse kruising met lijn 1) naar het winkelcentrum Parade in Nootdorp. Aan beide uiteinden van de Nootdorpse Landingslaan werden wissels aangelegd ten behoeve van de aansluiting van de toekomstige lijn 19 die het Ypenburgse tracé met lijn 15 zal delen. Daarnaast werd de Jan van der Heijdenstraat van tramrails voorzien om lijn 15 via Station HS en de wijk Laakkwartier te kunnen laten rijden. Lijn 15 begon op het tramplatform (de hooggelegen perrons) van het Centraal Station, om vervolgens via de Kalvermarkt, het Spui, het Rijswijkseplein, Station HS, de Oudemansstraat, de Jan van der Heijdenstraat en de Haagweg de Hoornbrug te bereiken.
- 14 december 2003: Lijn 15 ging vanaf het Rijswijkseplein over de Rijswijkseweg rijden, waardoor Station HS niet meer werd aangedaan. Daarnaast werd lijn 15 bij het Centraal Station gekoppeld aan lijn 16, waardoor de lijn niet meer op het tramplatform kwam maar naast het station bij de halte in de Rijnstraat stopte. Feitelijk vormden lijn 15 en lijn 16 nu één doorgaande lijn, die bij het Centraal Station van nummer wisselde. Voorheen was lijn 12 op dezelfde wijze aan lijn 16 gekoppeld.
Bijzonderheden[]
- Vanaf 20 april 2015 rijdt lijn 15 tijdelijk, wegens werkzaamheden, een andere route tussen Station HS en Centrum. Er wordt gereden via haltes Rijswijkseplein (noord) · Weteringplein · Centraal Station · Korte Voorhout · Lange Vijverberg · Buitenhof · Centrum · Kalvermarkt · CS/Schedeldoekshaven en ook weer via Weteringplein · Rijswijkseplein (noord) naar de gewone route. De halte Bierkade komt te vervallen.
- Vanaf 4 juli 2015 is de omleidingsroute wegens weer andere werkzaamheden gewijzigd. Er wordt gereden via haltes Rijswijkseplein (noord) · Weteringplein · CS/Schedeldoekshaven, dan rechtdoor naar Spui en dan naar halte Kalvermarkt en CS/Schedeldoekshaven om vanaf daar via Weteringplein · Rijswijkseplein (noord) naar Nootdorp Centrum te gaan.
- Vanaf 2 juli 2016 zijn de omleidingen ivm Bierkade voorbij en is er een nieuwe tijdelijke omleiding. Na het Rijswijkseplein is de route · Bierkade · Kalvermarkt · CS/Schedeldoekshaven, daarna via Weteringplein · Rijswijkseplein (noord) terug naar Nootdorp Centrum.
- Wegens werkzaamheden op de Haagweg in Rijswijk is er tussen 2 juli 2016 en 21 augustus 2016 een gewijzigde route. Na halte Broeksloot wordt er via Lorentzplein en Oudemansstraat naar halte Goudriaankade gereden.
- Op 3 april 2017 is de route weer gewijzigd, de werkzaamheden onder het Tournooiveld zijn afgerond.
- Vanaf 3 april 2017 worden Siemens Avenio's op lijn 15 ingezet.
- Van 1 juli 2017 tot 29 januari 2018 was de route van lijn 15 tijdelijk veranderd wegens werkzaamheden bij Station HS. Na halte Broeksloot werd er gereden via haltes Lorentzplein · Oudemansstraat naar Leeghwaterplein, waarna als lijn 11 via halte Jacob Catsstraat naar Scheveningen Zeerust.
- Op 29 januari 2018 is de route van lijn weer gewijzigd. Na halte Centrum wordt er geen lus meer door het centrum gereden, maar gaat als lijn 17 verder naar Wateringen
Toekomst[]
Er bestaat plannen om de huidige lijnen 15 en 16 te vernummeren tot lijn 5.
Externe links[]
- Informatie routes lijn 15 op internet