Rotterdam | ||
---|---|---|
20 | ||
Een DUEWAG ZGT tram op de halte Hillevliet | ||
Een Alstom Citadis tram op het eindpunt Beverwaard | ||
Een DUEWAG ZGT tram op de halte Beijerlandselaan | ||
Een Alstom Citadis tram op de Putselaan tijdens een omleiding |
- Route: Station Lombardijen (eindlus) · Kreekhuizenlaan · Station Lombardijen · Molenvliet · Smeetslandsedijk · Beukendaal · Breeplein · Randweg · Beijerlandselaan · Lodewijk Pincoffsweg · Vuurplaat · Wilhelminaplein · Leuvehaven · Beurs · Lijnbaan · Kruisplein · Centraal Station
Lijn 20 in Rotterdam werd op 9 september 1996 geopend, enkele dagen na de opening van de Erasmusbrug. Hiermee werd dit de eerste tramlijn over de Nieuwe Maas sinds de opening van de metro in 1968. De lijn was van begin af aan buitengewoon druk bezet: hij reed in de spitsuren om de drie minuten. Door het TramPlus-karakter van het traject dat de tram berijdt, is de snelheidsbeperking die op de ZGT trams van de serie 700 begin jaren '80 was doorgevoerd op een aantal 700-en ongedaan gemaakt waardoor deze 'ontremde' trams met name op de Laan op Zuid een hogere topsnelheid kunnen behalen.
Lijn 20 verbond oorspronkelijk het Centraal Station via de Erasmusbrug en Station Lombardijen met de wijk IJsselmonde.
Lijn 20 was de eerste lijn volgens het toen nieuwe TramPlus-concept. Sinds lijn 25 is gaan rijden, die samen met lijn 2 het gehele traject van lijn 20 beslaat, rijdt lijn 20 niet meer na 20:00 uur en op zondag niet voor 11:00 uur. Verder reed op lijn 20 in het begin altijd het nieuwste materieel, maar omdat de RET niet voldoende Citadis-trams heeft voor alle TramPlus-lijnen, rijden op lijn 20 weer veel trams van de 700-serie en incidenteel zelfs een enkele uit de 800-serie.
Per 10 december 2006 werd lijn 20 vanaf het Centraal Station verlengd via de route van lijn 5 naar Schiebroek. Hierbij kwam lijn 5 te vervallen. Aangezien ook lijn 25 per die datum naar Schiebroek rijdt, behoudt lijn 20 zijn hiervoor genoemde beperkte dienstregeling. Het lukt de lijnen 20 en 25 zelden hun dienstregeling te rijden: het komt zeker in de spits geregeld voor dat meerdere trams vlak achter elkaar rijden om vervolgens lange tijd niet te verschijnen (terwijl dit om de vijf minuten zou moeten zijn).
De huidige lijn 20 werd voorafgegaan door "administratieve" versie van lijn 20: het vervoer van het centrum naar het Stadion Feijenoord werd tot de opheffing van de verbinding over de Maasbruggen uitgevoerd onder het lijnnummer 20; dat nummer werd zelden op de lijnnummerfilm van de trams vermeld. Tegenwoordig wordt stadionvervoer als lijn 12 uitgevoerd.
Sinds 1 oktober 2007 heeft lijn 20 een kleine routewijziging ondergaan. Door de ingebruikname van de Vastelandboog, gaat lijn 20 nu direct na de Erasmusbrug links het Vasteland op. Van daaruit gaat zij via de Eendrachtsweg, het Eendrachtsplein en de Mauritsweg naar het Kruisplein, alwaar zij haar oorspronkelijke route hervat.
Sinds 14 december 2008 is de route ingekort tot Centraal Station, het gedeelte naar Schiebroek wordt alleen nog door lijn 25 gereden. Er wordt na de Mauritsweg via Lijnbaan, Coolsingel en Weena naar Centraal Station gereden.
Op 13 december 2009 werd de route in het centrum wederom gewijzigd. Vanaf Mauritsweg wordt via het Kruisplein een lus gereden over Weena, Poortstraat en Delftseplein naar Centraal Station, dit omdat de tramrails op het Weena, tussen het Centraal station en de Poortstraat (wat word gebruikt in de keerlus van lijn 20), nog niet gereed was.
Op 14 december 2014 is de route wederom gewijzigd in het centrum. Lijn 20 rijdt na de Erasmusbrug rechtdoor via haltes Churchillplein · Beurs · Lijnbaan · Kruisplein naar eindpunt Centraal Station. En niet meer via Vasteland · Museumpark · Eendrachtsplein · Kruisplein. En lijn 20 rijdt alleen nog maar in de spitsuren van maandag t/m vrijdag.
Tegenwoordig is de rails gereed en rijdt lijn 20 in beide richtingen over het Kruisplein.