Amsterdam | ||
---|---|---|
2 | ||
Een Siemens Combino tram op de halte Dam West | ||
Een Siemens Combino tram op de halte Rijksmuseum |
- Route: Nieuw Sloten · Kasterleepark · Laan van Vlaanderen · Louwesweg · Johan Huizingalaan Zuid · Heemstedestraat · Delflandlaan · Westlandgracht · Hoofddorpplein · Amstelveenseweg/Zeilstraat · Valeriusplein Noord · Emmastraat Noord · Cornelis Schuytstraat · Jacob Obrechtstraat Noord · Van Baerlestraat · Rijksmuseum · Leidseplein · Prinsengracht West · Keizersgracht West · Koningsplein · Spui West · Dam West · Nieuwezijdskolk · Centraal Station
Lijn 2 werd ingesteld op 28 december 1903 en had toen de route: Dam · Nieuwezijds Voorburgwal · Leidsestraat · Leidseplein · Stadhouderskade · P.C. Hooftstraat · Van Baerlestraat · Willemsparkweg · Koninginneweg.
Vanaf 1906 werd via de Nieuwezijds Voorburgwal doorgereden naar het Centraal Station. In 1911 ging lijn 2 doorrijden naar de De Ruijterkade. Met de komst van kringlijn 22 in 1921 werd deze lijn ingekort tot het Centraal Station.
In 1948 werd de lijn verlengd via de Zeilstraat naar het Hoofddorpplein. In 1958 werd de route via de Hobbemastraat · P.C. Hooftstraat verlaten en werd voortaan gereden via de Overtoom en de Eerste Constantijn Huygensstraat.
In 1975 kwam de verlenging tot stand via de Heemstedestraat en Johan Huizingalaan naar de Louwesweg in Slotervaart-Zuid. In 1991 werd lijn 2 verlengd via de Antwerpsebaan naar Nieuw Sloten. In 1992 kwam de omlegging via de Hobbemastraat · Paulus Potterstraat in gebruik, ter vervanging van de omweg via de Overtoom.
Externe links[]