Brussel | ||
---|---|---|
32 | ||
Twee PCC trams op het eindpunt Drogenbos kasteel |
- Route: Da Vinci · Bordet station · Van Cutsem · Fonson · Vrede · Linde · Helmet · Schaarbeekse Haard · Waelhem · Verboekhoven · Paviljoen · Rubens · Liedts · Thomas · Noordstation · Rogier · De Brouckère · Beurs · Anneessens · Lemonnier · Zuidstation · Zweden · Koningslaan · Drukkerij · Orban · Wiels · Union · Kastanjes · Zaman · Monaco · Vorst-centrum · Sint-Denijs · Max Waller · Bempt · Neerstalle · Merlo · Kruispunt Stalle · Keyenbempt · Rodts · Grote Baan · Drogenbos kasteel
De Brusselse lijn 32 verbindt na 20:00 het Noordstation met het eindpunt Drogenbos kasteel.
Bijzonderheden[]
Lijn 32 is een avondlijn die het stuk Drogenbos kasteel · Noordstation overneemt van lijn 82. Sinds 1 september 2011 is lijn 32 verlengd naar het nieuwe eindpunt Da Vinci en vervangt daarmee lijn 33, die per 1 september 2011 opgeheven is, op het traject Noordstation · Bordet station.