Den Haag | ||
---|---|---|
36 | ||
Een BN PCC tram op de Korte Voorhout |
- Route: Voorburg Station · Prinses Mariannelaan · Geestbrugweg · Haagweg · Rijswijkseweg · Rijswijkseplein · Zieken · Spui · Kalvermarkt · Wijnhaven · Turfmarkt
Lijn 36 reed tussen 21 oktober 1963 en 21 mei 1966.
Op 22 mei 1966 werd lijn 36 vervangen door lijn 10.