Den Haag | ||
---|---|---|
37 | ||
Een BN PCC tram op halte Scheveningen Zeerust | ||
Een BN PCC tram bij halte Jonckbloetplein |
- Route: Delft Westvest · Phoenixstraat · Vrijenbanselaan · Broekmolenweg · Delftweg · Haagweg · Rijswijkseplein · Zieken · Spui · Kalvermarkt · Wijnhaven · Turfmarkt
Lijn 37 reed tussen 1 januari 1965 en 21 mei 1966.
Op 22 mei 1966 werd lijn 37 vervangen door lijn 1.