Praha | ||
---|---|---|
Eerste tram: 18 juli 1891 | ||
Spoorbreedte: 1.435 mm | ||
Bovenleidingsspanning: 600 VDC | ||
Aantal lijnen: 23 | ||
Netlengte: 141 km | ||
Een Škoda 15 T tram op lijn 17 | ||
Een Tatra T3 tram op lijn 23 |
Lijnennet (overdag)[]
1 Petřiny ↔ Spojovací
2 Petřiny ↔ Nádraží Braník
3 Březiněveská ↔ Nádraží Braník (↔ Levského)
4 Sídliště Barrandov ↔ Čechovo náměstí
5 Sídliště Barrandov ↔ Ústřední dílny DP
6 Palmovka ↔ Kubánské náměstí
7 Radlická ↔ Černokostelecká
8 Podbaba ↔ Starý Hloubětín
9 Sídliště Řepy ↔ Spojovací
10 Sídliště Ďáblice ↔ Sídliště Řepy
11 Spojovací ↔ Spořilov
12 Výstaviště Holešovice ↔ Sídliště Barrandov
13 Náměstí bratří Synků ↔ Černokostelecká
14 Vysočanská ↔ Spořilov
15 Kotlařka ↔ Olšanské hřbitovy
16 Lehovec ↔ Kotlařka (↔ Sídliště Řepy)
17 Vozovna Kobylisy ↔ Levského
18 Podbaba ↔ Vozovna Pankrác
20 Divoká Šárka ↔ Sídliště Barrandov
21 Kotlařka ↔ Levského
22 Bílá Hora ↔ Nádraží Hostivař
24 Březiněveská ↔ Kubánské náměstí
25 Bílá Hora ↔ Lehovec
26 Divoká Šárka ↔ Nádraží Hostivař
Lijnennet (nacht)[]
51 Radošovická ↔ Divoká Šárka
52 Lehovec ↔ Levského
53 Sídliště Ďáblice ↔ Vozovna Pankrác
54 Sídliště Barrandov ↔ Lehovec
55 Vozovna Kobylisy ↔ Ústřední dílny DP
56 Petřiny ↔ Spořilov
57 Bílá Hora ↔ Nádraží Hostivař
58 Spojovací ↔ Sídliště Řepy
59 Nádraží Hostivař ↔ Sídliště Řepy
Netkaart en sporenplan[]
Materieel[]